Články od autora Alice Mikulášová

Alice vystudovala mediální a komunikační studia a tomuto oboru se věnuje ze všech možných (i nemožných) úhlů. Živí se jako konzultantka v oblasti marketingu a interní komunikace ve firmách. Jako nezávislá novinářka se zaměřuje na témata, která sama žije. Patří sem psychologie, finance, mateřství, rodičovství a mezilidská komunikace ať už v pracovních nebo osobních vztazích.

Alice Mikulášová

Jak konečně dodržet každoroční novoroční předsevzetí? Seznamte se se svým mozkem!

Známe to všichni, s novým rokem přicházejí předsevzetí. A to nejen nová, ale i ta staronová. S posilvestrovskou kocovinou se dostavuje i rekapitulace a to nejen předchozího večera, ale celého roku. A to je okamžik, kdy si lidé říkají: nebudu pít, přestanu, kouřit, začnu cvičit a zdravě jíst, budu trávit víc času s dětmi, začnu si spořit na důchod, udělám si pořádek v šatníku, účtech, vztazích. Jak na to, aby se to letos vydařilo? Základem úspěchu je pochopit, jak funguje váš mozek.

Číst článek

Jak konečně dodržet každoroční novoroční předsevzetí? Seznamte se se svým mozkem!

Vztahy

Kolik stojí dítě?

První otázkou spojenou s rodičovstvím je, jak pravil klasik, mít či nemít. Jaká otázka je jí v patách? Kde na to (rozuměj péči o dítě) vezmeme a kolik to vlastně bude stát.

Číst článek

Kolik stojí dítě?

Spoření

Načíst další