Články od autora Vojta Untermuller

Vojta prvních 10 let v oboru vymetal coby copywriter přední pražské reklamky i bary, posbíral x cen ze světových festivalů (dokonce se stal copywriterem roku 2006) a na vlastní kůži dvakrát zažil, jak chutná syndrom vyhoření (hořce). Když před 5 lety šťastným řízením osudu objevil kouzlo direct-response marketingu, který klade důraz na měřitelné výsledky místo na pouhé dojmy, s prací pro agentury byl konec. Od té doby Vojta jako freelancer pronajímá svůj mozek pestrému mixu klientů a gratuluje si, že konečně objevil, že život před smrtí opravdu existuje.

Vojta Untermuller

Digitální nomádi: Mýtus o kanceláři na pláži a zajištěném stáří

Z digitálního nomádství se ve světě „chytré“ práce stala móda. Určitě máte ve svém okolí někoho, koho jste: a) dlouho neviděli, b) jehož Facebook je plný fotek z cest po světě, c) plážových zátiší s bosýma nohama a notebookem pod palmami, d) statusů o tom, jak moc je při tom všem za vodou (doslova). Ale stejně jako úzké roztrhané džíny nesluší zdaleka každému, ani digitální nomádství není pro všechny. Proč?

Číst článek

Digitální nomádi: Mýtus o kanceláři na pláži a zajištěném stáří

Práce

Jak spolehlivě poznat zlatokopku

Na mladé muže čeká v životě spousta nástrah. Jednou z nejničivějších katastrof, která kromě konta vyplení i mužovo sebevědomí, je sednout na lep zlatokopce. Jak ji bezpečně poznat a ušetřit si tak nemalé výdaje, čas a zlomené srdce?

Číst článek

Jak spolehlivě poznat zlatokopku

Vztahy

Načíst další