Proč píšeme Finance v klidu?

Peníze se – ať chceme nebo ne – týkají nás všech, jsou nedílnou součástí našich životů. Pracujeme, abychom je vydělali, žijeme, abychom si je užívali. Na stránkách Klif magazínu se pokusíme dobrat k tomu, jak vyřešit, aby peníze nekontrolovaly nás, ale my je. Prostě abychom měli ve financích klid.

Redakce

Vláďa Bárta

Vláďa Bárta

Mým úkolem je naučit znát lidi hodnotu svých peněz. Předat jim základy finanční gramotnosti, které jim umožní si své vydělané a našetřené peníze užít: splnit si své sny, zajistit děti nebo zvelebit své okolí.

vlada@klif.cz

Spolupracujeme

Alice Mikulášová

Alice Mikulášová

Alice vystudovala mediální a komunikační studia a tomuto oboru se věnuje ze všech možných (i nemožných) úhlů. Živí se jako konzultantka v oblasti marketingu a interní komunikace ve firmách. Jako nezávislá novinářka se zaměřuje na témata, která sama žije. Patří sem psychologie, finance, mateřství, rodičovství a mezilidská komunikace ať už v pracovních nebo osobních vztazích.

alice@rocketclub.cz

Vojta Untermuller

Vojta Untermuller

Vojta prvních 10 let v oboru vymetal coby copywriter přední pražské reklamky i bary, posbíral x cen ze světových festivalů (dokonce se stal copywriterem roku 2006) a na vlastní kůži dvakrát zažil, jak chutná syndrom vyhoření (hořce). Když před 5 lety šťastným řízením osudu objevil kouzlo direct-response marketingu, který klade důraz na měřitelné výsledky místo na pouhé dojmy, s prací pro agentury byl konec. Od té doby Vojta jako freelancer pronajímá svůj mozek pestrému mixu klientů a gratuluje si, že konečně objevil, že život před smrtí opravdu existuje.

vojta.u@email.cz