Moneytree, s.r.o.

Spoření

Kdo šetří, má za tři. Nemusíte si nechat pro korunu koleno vrtat, ani skákat pro pírko přes plot, ale rozumně šetřit se vyplatí. Napovíme vám, jak vycházet s penězi, zaopatřit se na důchod a najít si k financím pozitivní vztah.

Pozor, start! Jak zacházet s penězi, když vyrážíte do života jako mladá rodina

Začátky nebývají jednoduché, mladá rodina si ale může start značně zjednodušit rozumným nakládáním s rodinným rozpočtem. ‚‚Rozumné nakládání‘‘ nezní nadvakrát lákavě, ve skutečnosti na tom ale není nic složitého. Jako mladí rodiče řešíte od rána do večera řadu situací, s kterými jste se ještě nesetkali. Do financí si ale s pár jednoduchými pravidly můžete vnést řád, který vám zajistí možnosti a svobodu.

Číst článek

Pozor, start! Jak zacházet s penězi, když vyrážíte do života jako mladá rodina

Spoření

Nepodmíněný/pasivní příjem? Možností máte víc, než se může zdát

Nemusíte hnout prstem, přesto vám dorazí peníze samy od sebe na účet. Nesmysl? Pasivní příjem není žádná chiméra. Ve skutečnosti jsou peníze bez námahy realita velké řady lidí. A ve skutečnosti je taková realita překvapivě dostupná i dalším lidem. “Stačí” pro to něco udělat. Jak můžete získat pasivní příjem? Způsobů je víc. Od méně výdělečných a jistějších po ty riskantnější.

Číst článek

Nepodmíněný/pasivní příjem? Možností máte víc, než se může zdát

Spoření

Načíst další